APCOLLECTION Тенџере Носителот Памук, Машина Перат, Отпорни на Топлина Кујна Подарок Сет (Пакет на 70 Големина 10 X 10 Инчен Колор Чоколадо)

APCOLLECTION Тенџере Носителот Памук, Машина Перат, Отпорни на Топлина Кујна Подарок Сет (Пакет на 70 Големина 10 X 10 Инчен

Това е достапна
DEN 2253.60
Количината на стоката:

Памук.Египетски Памук. 100% Памук и машина перат.СОВРШЕНА МЕШАВИНА НОСИТЕЛОТ ПОСТАВУВАЊЕ на ДЕКОРАТИВНИ И ИЗДРЖЛИВИ : Секој Сет содржи 10 Тенџере Носители 10"x10" ; отпорни на Топлина, заштита на вашите раце додека ракување со топла лонци, тави, садови, оброците јадења и повеќе.ЛЕСНО се ГРИЖИ ДОЛГО-ТРАЕН МАТЕРИЈАЛ : 100% Памук Ткаенини, Машина Перат.Измијте со Ладна Вода во Благ Циклус & Собори Сува Ниска.Не кајгана нив или да ги извршувате преку жешка фен.Убава дизајн, добри дарови на вашето семејство или пријатели за Божиќ.Денот на мајката, BBQ партија, potluck партија, посебна прилика, празници, housewarming и водителка подароци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата