ZOPEUSI Половината Тренер за Жените Сауна Пот Вест Топла Neoprene Сауна Костум Тренингот Топ Спорт Girdle Тело Shaper

ZOPEUSI Половината Тренер за Жените Сауна Пот Вест Топла Neoprene Сауна Костум Тренингот Топ Спорт Girdle Тело Shaper

Това е достапна
DEN 599.76
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.МЕРКА ПОЛОВИНАТА и го ИЗБЕРЕ НАЈДОБРИОТ ГОЛЕМИНА : ве молиме мерка вашиот половината(1 инч над папокот),прочитајте лево Големина на Табелата Слика за да одберете големина.Било каков проблем,pls контактирајте со нас прв & Ние сме секогаш тука да ви помогнеме. 进口.Кука и Јамка затворање.Рака Мие Само.НОВ 3-ВО-1 САУНА ПОТ ВЕСТ : Еден за сите!ZOPEUSI сауна костум за жените ги комбинира половината тренер & пот појас & назад заграда.Оваа жешка потење shirt е направен од премиум neoprene да се пот повеќе,2 прилагодливи половината ленти може да двоен контрола половината & назад & стомак & долниот стомак.Тоа е најдобар опрема за тренинг,за да го забрзате протокот на крв,зголемување на телесната температура,го согорува повеќе калории,само 30 минути за фитнес ќе пот како чудовиште,заедно со здрава посна исхрана и пијат многу вода за побрзо губење на тежината.СТОМАКОТ КОНТРОЛА ПОЛОВИНАТА ТРЕНЕР : ова половината слабеење на телото shaper има 2 прилагодливи јамка ленти затворање за да ги собере сите телесни типови,и долго торзо и краток дел на торзото.И можете да ја прилагодите стегање соодветно на повеќето удобен.Тренингот половината тренер за жените може да се обезбеди поголема компресија на midsection,помогне да ја израмните стомакот,се намалат половината и мазна everthing надвор за да го подобрите вашето повеќе поставен на женската силуета. 5 ПАТИ ПОТЕЊЕ ТЕЛОТО SHAPER : нашата губење на тежината половината тример има 4-редовите на кука затворање,нуди 4 нивоа на стегање за време на вежбање,исто така, многу е лесно да се стави на и полетување.Врвен квалитет Neoprene & Полиестер композитни материјали се многу удобно и висок еластичен,прегратка совршено тело без цедење или задушувачки,и таа ја апсорбира потта брзо да ти секогаш суви и свежи надвор,се зголеми вашиот удобен додека спортуваат и фитнес,идеален за тренингот живот и да уживаат во губење на тежината патување.НАЗАД ПОДДРШКА на ПОЛОВИНАТА CINCHER:пот одговара за жени на тежината 2 флексибилни челични коски понуди умерена поддршка на назад,да ги задржи назад straighter,помош олеснување на болка во грбот и за подобрување на држењето на телото,ублажување на притисокот врз рамениците,заштита на ' рбетот,да се спречи повреда при тренингот,за да се спречи Herniated Диск,Граѓа Мускулите Вирус итн.Пред U-форма подигнете градите дизајн го прават градите постабилна да се изгради совршен градите форма.Половината тример појас за жените, исто така, мазните грутки/пречки/bulks,се создаде поубаво hourglass фигура.СИТЕ ПРИЛИКИ САУНА КОСТУМ : нашето тело shaper за жените се направи вашиот секое време тренингот се избројат,пот повеќе,согорувате повеќе масти.Пот бенд за жените е најдобар фитнес опрема,совршен за сите видови на спортски дома & салата & отворено,како трчање,пешачење,велосипедизам,џогирање,танцување,јога,извршувањето на обврските и сл.Shapewear за жените стомак контрола помага постпартална обновување,намалуваат оток,затегнете кожата,контрола на стомакот,олеснување на болката,се олесни транзицијата на матката и се намали до нормална големина,направи телото да се врати во оригиналниот облик порано.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата