Плетење Алатка за Складирање Торба со Патент и да се Справи Капчиња Предиво Кеси Козметичката Торбичка за Внатрешна Отворено Волна Игли Предиво Капчиња Куки Плете

Плетење Алатка за Складирање Торба со Патент и да се Справи Капчиња Предиво Кеси Козметичката Торбичка за Внатрешна Отворено Волна

Това е достапна
DEN 1867.20
Количината на стоката:

Добар подарок : Со волна складирање торба е добар подарок за плетење ентузијасти и капчиња почетници.Висок квалитет на материјалите : Направен од високо-квалитет на Оксфорд ткаенина материјали, кои се карактеризираат со јасна ПВЦ врвот, обезбедување очигледно видливост.Мазна патент, лесно наклонети патент.Голем капацитет дизајн : 3 затворен прегради, кои може да се задржи откачи предиво од предиво одвојат и да се спречи конфузија или триење.Преносни : дршката и подвижен прилагодливи рамо, рака се достапни за вас да се избере да го носат рачно или на вашата рака, погодно капчиња торба за да ги носите со вас, или да ги ставите на вашата торба за шиење и плетење материјали во вашиот дом.Плетење торба : пространа капчиња алатка и предиво складирање перниче е многу погодна за чување и организирање на волна, конец, игли, куки и сите други материјали за плетење.Ве молиме имајте во предвид : додатоци не се вклучени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата