Ancra 50089-48 48 X-Екстремитети Guard Агол Заштитник

Ancra 50089-48 48 X-Екстремитети Guard Агол Заштитник

Това е достапна
DEN 801.12
Количината на стоката:

Тип На Производ : Хардвер.Пакет Димензии : 9.0 " L X3.0 " W Х5.0 " Х. Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 1.4 Lbs. 48 инчи X-ЕКСТРЕМИТЕТИ GUARD го ШТИТИ ВАШИОТ ТОВАР И ВАШИОТ РЕМЕНИ.Ancras нови полиетилен со висока густина X-ЕКСТРЕМИТЕТИ GUARD Агол Заштитник дистрибуира рака тензија во текот на должината на стража за да се спречи вашиот товар од тоа да биде уништена од страна на ремени и ја заштитува вашата webbing од триење.Направен во должина од 12-, на 24, 36 и 48-инчи, оваа трајни guard е силна уште лесни, и пукнатина/ weather отпорни на -30 Степен.Агол Заштитници не треба да се користи како прашка заштита за надземни да го дигате прстот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата