AXOR Starck 1-инчен Рачен Туш Главата Модерна 2 -Спреј Полна, IntenseRain 04486990

AXOR Starck 1-инчен Рачен Туш Главата Модерна 2 -Спреј Полна, IntenseRain 04486990

Това е достапна
DEN 7568.64
Количината на стоката:

КОНЦЕНТРИРАНИ ВОДА ПОКРИЕНОСТ : 3-инчен handshower спреј за лице имитира чувство на природен дожд туш, создавање на спа-како туш искуство.ПРОТОК на ВОДА : На 1.75 GPM проток обезбедува вода за заштеда на резултатите.СТИЛОТ на ФЛЕКСИБИЛНОСТ : Компатибилен со широк спектар на туш трим стилови за да одговараат на вашиот постоечки бања оркестарот.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : hansgrohe handshowers се лесно да се инсталира, едноставно земете вашиот стар showerhead или handshower надвор и да ја замени со нова.Ако замена на showerhead, црево и showerarm планината се потребни.ЕДНОСТАВЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ На : 134 лесен-за-чистење на анти-limescale силиконски спреј млазници се оптимизира проток на вода перформанси и можат да бидат брзо избришани чисти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата