Littelfuse LFT602001CS 200A, 1P 600V, Класа T Осигурач Блок

Littelfuse LFT602001CS 200A, 1P 600V, Класа T Осигурач Блок

Това е достапна
DEN 540.96
Количината на стоката:

Монтажа : Кутија Повлечи.Засилувачи : 200. Volts AC : 600. Столбови : 1. Тип : Осигурач Блок.Дел Број : 079458182057 Дел : Littelfuse LFT602001 CS 200 A, 1 P 600 V, Класа T Осигурач Блок Осигурач Блок, Класа T, 1 Поле, 200 Засилувач, 600 V AC, Терминал Напишете : Кутија се Повлечи, Терминал Напишете : Кутија се Повлечи, Макс.Актуелни : 200000 Засилувач, Макс.Жица Големина : 250 MCM Бакарни или Алуминиумски.DIN Железнички Mountable.Монтажа : Кутија Повлечи Засилувачи : 200 Volts AC : 600 Столбови : 1 Тип : Осигурач Блок, исто Така познат како : 079458182057, класа t, 1 поле, осигурувачот блок, LFULFT602001 CS, Littelfuse, LFT602001 CS, Осигурувачот Блокови - Класа T, Осигурувачот Блокови, кои се Носители & Додатоци, Осигурувачи & Додатоци, Енергија Дистрибуција Еднаков на : .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата