5PCS Градина & Дома Декоративни Градина Ограда|Пејзаж Пластика Виткање Мечување Патио Пластични Граница|23.62 во x 13inch и 17.72 x 11.61 инчен|за Цвет Кревет за Куче Бариера Вис?

5PCS Градина & Дома Декоративни Градина Ограда|Пејзаж Пластика Виткање Мечување Патио Пластични Граница|23.62 во x 13inch и 17.72

Това е достапна
DEN 448.08
Количината на стоката:

✔【ГОЛЕМИНА на декоративни црно железо градина цвет кревет мечување животинско бариера е направен од rustproof и временските отпорни на метални материјали. ✔【ОРКЕСТАРОТ И ЗДРАВ】На arched железо уметност направи оваа украсни челик градина ивица границата на оградата себе декоративен елемент за вашата градина и да додадете повеќе задоволства на вашиот живот, акцентот границата со класичен род железо дизајн за да се вклопи во секој ентериер; стилски изглед на ова цвеќе градина граница мечување ќе додадете современ допир на вашата градина, патио или двор. ✔【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА без дополнителни алатки потребни за да ги инсталирате оваа патио пејзаж ивица ограда. ✔【КРОИ ДИЗАЈН】Тока дизајн, спојување е едноставен и лесен, демонтажа и монтажа е полесно, може да биде циклус spliced според потребната должина, постојат 3 plungers под секоја ограда, која може да биде директно вметнат во мека почва, што го прави ограда во Длабоко фиксна во почвата.Чувајте го фирма и не губат дури и во ветер и дожд. ✔【КОНЗЕРВАЦИЈА И РАЗНОВИДНОСТ】задржување на децата, кучиња, зајаци или други животни далеку од вашиот двор за заштита на растенија и цвеќиња во вашиот двор.Боја : 60*33cm 5pcs.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата