JYDQM Под Кревет Складирање Фиока Организаторот Не-Плетени ПВЦ Кутија за Складирање на Облека/Ќебиња/Чевли

JYDQM Под Кревет Складирање Фиока Организаторот Не-Плетени ПВЦ Кутија за Складирање на Облека/Ќебиња/Чевли

Това е достапна
DEN 1344.00
Количината на стоката:

Дизајнирано за да ги задржи вашите ќебе, со цел и да ја одржувате чисти.Јасно прозорецот лесно се покажува дека она што е внатре, овозможувајќи брз и лесен за организацијата.Изработени од не-плетени, ПВЦ материјал, лесни, тешки и трајни.Совршен за чување ќебе, чаршаф, облека.Дише складирање кутија со патент затворање.Дизајнирано за да ги задржи вашите ќебе, со цел и да ја одржувате чисти.Јасно прозорецот лесно се покажува дека она што е внатре, овозможувајќи брз и лесен за организацијата.Изработени од не-плетени, ПВЦ материјал, лесни, тешки и трајни.Совршен за чување ќебе, чаршаф, облека.Дише складирање кутија со патент затворање.Спецификација : Боја : покаже како слики.Големина : 80*45*15cm.Материјал : не-плетени, ПВЦ.Note There може да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.Таму може да биде мала грешка поради различни рака мерење.Пакет се вклучени : 2* Чување кутија.Забелешка : Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка.Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика.

Клучни карактеристики

Color:
show as pictures.
Size:
80*45*15cm.
Material:
non-woven, PVC.
There might be a bit color distortions due to different computer resolutions. :
There might be a slight error due to different hand measurement. :
Package included:
2* Storage box. :
Due to hand measure, the size may have 1-2 cm error. :
Due to Different Monitor, the color may have difference. :

Слични производи во категоријата