2Mm Злато/Sliver Ноктот Abs Бисер Густа Стакло, Кристал Првенство Синџир Трим Рамен Грб Облека за Облека,Злато,SS6(2mm)-10yards

2Mm Злато/Sliver Ноктот Abs Бисер Густа Стакло, Кристал Првенство Синџир Трим Рамен Грб Облека за Облека,Злато,SS6(2mm)-10yards

Това е достапна
DEN 582.96
Количината на стоката:

Уникатен Дизајн : Druable, светкавиот.Го прави животот забава.Обновливи : Силни и издржливи.На мушка нема да падне на стринг.Лесен За Користење : Уреденост на синџири со нормален ножици, да се шие на или лепак, за да се исполни вашата занает DIY украси.Совршен DIY Додатоци : Идеален за DIY занает,торта,карти,облека, облека,чанти,чевли,облека,headwear,накит,дома декорација,итн.Око Фаќање : Оваа убава трим е сигурен да привлече некои внимание каде и да одлучите да го ставите.Rhinestones Тип : Лабава Rhinestones Technics : Шие-On Shape : Round Set Тип : No Material : Glass Style : flatback Use : Bags Use : Garment Use : Shoes Name : Злато/Sliver Ноктот Стакло, Кристал Бисер Синџир Trim Pack : 5yards/10yards Color : Злато/Sliver Ноктот+Чаша Црно Кристал.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата