Маркетинг Носителите на Отворено 8.5W x 11H Каталог Брошура се Прикаже Целата страница Со Бизнис Картичка Носителот Количина 6

Маркетинг Носителите на Отворено 8.5W x 11H Каталог Брошура се Прикаже Целата страница Со Бизнис Картичка Носителот Количина 6

Това е достапна
DEN 6143.76
Количината на стоката:

Ова отворено бизнис картичката во држачот може да се прикаже до 50 бизнис картички, на време!На повик картичка екранот, визит-карта носителот карактеристики кутија-како дизајн за изложен стандардна големина на бизнис карти на отворено.Нашиот надворешен дисплеј тела се сигурни дека за да се помогне во подобрувањето на било компании рекламна кампања.Затворен дизајн на ѕидот кутии чува од прашина и нечистотија што може да го оштети бизнис материјали.Визит картичката во држачот, за употреба на отворено, е одличен начин да ја зголемите количината на сообраќај во вашиот бизнис.Можете дури да го користите визит картичката во држачот во затворен простор, да ослободите повеќе десктоп простор!Визит картичката во држачот мерки 4"w x 2 до 5/8"h, што го прави еден дискретен прилог на било реклама или информативни екранот.Овие документ кутии, исто така, им се помогне на компаниите на пазарот на себе без да се грижиш за времето.Бизниси инвестираат големи суми на пари на рекламирање и малопродажба.Сапуница вода е најбезбедните и најефикасните средства за чистење решение за на доградба на акрилни.Нашата надворешност објавување полици додадете ја опцијата на ѕид монтирање.Овој бизнис картичката во држачот, исто така познат како кутија за карти, карактеристики на шарки-капакот да се задржи вашата прикажана картички се заштитени од временските услови и правец.Својот голем капацитет, исто така, значи дека нема да мора да рефил носителот често!.На пример, флаер кутии се совршени за недвижнини во потрага да им даде на потенцијалните купувачи повеќе информации.Надворешноста document display кутии се ефикасни за генерирање на интерес во компанијата.Отворено кутија за карти, носителот бизнис картичката ќе ви помогнат дистрибуирате вашето компании информации, дури и по " бизнис часа.На овој начин, брокерите не ќе го пропушти потенцијална можност да се затвори на имотот.Секогаш можете да се обезбеди бизнис материјал е на дофат на рака на вашите клиенти.На флаер кутии се разноврсна доволно за да бидат обесени во погодни локации за поединци за пристап до материјалите во внатрешноста.Визит картичката во држачот, за употреба на отворено, е одличен начин да ја зголемите количината на сообраќај во вашиот бизнис.Овие пластика надворешна брошура сопствениците можат да бидат ставени надвор од дома во близина на за продажба знак.Не падне краток, кога станува збор за околу часовникот рекламирање.Нашата надворешност објавување полици додадете ја опцијата на ѕид монтирање.Не користете хартија за крпи, бидејќи тие не ќе го отстрани гребнатини и може дури и да предизвика нив.Овие пластика надворешна брошура сопствениците можат да бидат ставени надвор од дома во близина на за продажба знак.На капаци на тела помогне да се создаде печат за подобро да ја заштитите вашата содржина секој пат кога тоа е да се отвори.Затворен дизајн на ѕидот кутии чува од прашина и нечистотија што може да го оштети бизнис материјали.Кога ви треба екстра рекламирање, нашиот флаер кутии се обезбеди совршено решение.Чистење Инструкции.Бизниси инвестираат големи суми на пари на рекламирање и малопродажба.Овој бизнис картичката во држачот, исто така познат како кутија за карти, карактеристики на шарки-капакот да се задржи вашата прикажана картички се заштитени од временските услови и правец.На овој начин, брокерите не ќе го пропушти потенцијална можност да се затвори на имотот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата