Светлината Тексас Мода Навиваат Девојка Кристал Фацетирани Кристал Начичкана Дизајн Капа Шапка

Светлината Тексас Мода Навиваат Девојка Кристал Фацетирани Кристал Начичкана Дизајн Капа Шапка

Това е достапна
DEN 629.76
Количината на стоката:

Дали ви се?повторно најгласен поборник или умираат-тешко фан, ова е совршен додаток за вас. ?Што Навиваат Девојка?е bejeweled во склопот на врвот и гребенот е dazzled со пенливи rhinestones., Прибл. 7? Дијаметар, Прилагодлив Метал Назад Затворање со Кожа за на Рака.Дали ви се?повторно најгласен поборник или умираат-тешко фан, ова е совршен додаток за вас. ?Што Навиваат Девојка?е bejeweled во склопот на врвот и гребенот е dazzled со пенливи rhinestones.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата