1-3/4Inch L 1/4Inch D Hammr Driv Pin Сидро,Pk50,Пакет На 6

1-3/4Inch L 1/4Inch D Hammr Driv Pin Сидро,Pk50,Пакет На 6

Това е достапна
DEN 7583.28
Количината на стоката:

Чекан Вози Pin Сидро.Водител На Главата Стил Хексадецимален Орев.Водител На Тело Материјал Челик.Водител На Телото Заврши Цинк Позлатен.Pin Материјал Челик.Чекан Вози Pin Сидро, Водител На Главата Стил Хексадецимален Орев, Сидро Тело Материјал Челик, Водител На Телото Заврши Цинк Позлатен, Pin Материјал Челик, Сидро Кол. 1/4 во, Сидро Должина 1 3/4 во, Мин.Embedment 1 во 1/8, Макс.Тела Дебелина 3/8 во, Крајна Затегнатост во 4000 PSI Бетон (Lb.) 1,254, Пакет Количина 50.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата