FUJITSU HBA 8GBPS ВО ЕДНА ПОРТА PCI-E

FUJITSU HBA 8GBPS ВО ЕДНА ПОРТА PCI-E

Това е достапна
DEN 3239.76
Количината на стоката:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.QLOGIC.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата