BB&КК Жените Флорални Кимоно Cardigans Chiffon Секојдневен Лабава се Отвори Предната Маска Прозорци Блузи

BB&КК Жените Флорални Кимоно Cardigans Chiffon Секојдневен Лабава се Отвори Предната Маска Прозорци Блузи

Това е достапна
DEN 354.48
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 【МАТЕРИЈАЛ】Chiffon флорални кимоно cardigans.Полиестер/Spandex.Светло-тежина, чиста, грациозен и брзо сушење ткаенини со свилен-мазна на допир, кул и удобен за носење.Отворен Фронт (погодно да се стави на и полетување) затворање.Машина За Миење. 【НЕОБИЧЕН ДИЗАЈН】Сива кимоно cardigans со енергична и гроздобер цветни печати, 3/4 бел ракав, flowy лабава стил.Доволно долго за да се покријат хип, лесно да се издвоите од толпата во сите годишни времиња. 【ГАРДЕРОБА ГЛАВЕН】Погодна за двете топли денови надвор и лути затворен места.Идеален како и-натпревар секојдневна работа kimonos, плажа бански/бански/костим за капење покрие прозорци, итн.Стави над било облека за најлесен сепак шик изглед. 【ПРИЛИКИ】Жените kimonos за работа, вечера, датира, одмор, крстарење, свадба, црква, концерт, базен, итн.Лесно е да се облекуваат или надолу во Пролет, Лето, Есен и Зима. 【ГОЛЕМИНИ】S-3 XL; ве Молиме погледнете го последниот производ слика за вистинската големина на табелата.Светло-тежина и компактни за одмор/крстарење и нема лесно да се брчка. 【ЛЕСНО се ГРИЖИ】Рака мие/машина перат во нежни циклус со ладна вода.Брзо да се исуши и нема да се намали по миење.Се откажам/постават рамен да се исуши.Модните тенденции доаѓаат и си одат, но флорални отпечатоци остане евергрин, бидејќи 1400s.Женски, романтична, шармантна и разноврсна, тоа секогаш може да те направи среќен во текот на целиот ден долго. >> Храбар и необично, големите цветни печати дадат изјава на чиста женственоста.додека во потрага домот и доброто, лесно прави да се издвоите од толпата. >> Три бои : # 03 Црна / Огромни Цветни, 03 Сино / Огромни Цветни; 03 Сива / Огромни Цветни. >> Light и деликатна, мали цветни печати kimonos секогаш се направи да изгледа слатка и романтична,.истакнување на вашиот шармантен женственост. >> Класичен флорални шема прави кимоно безвременскиникогаш не одат надвор од стил. >> Pop на боја да се заврши и да комплимент вашиот било облека. >> Од почетокот на 1930-тите, животински печати има издвоите како единствена.парче во светот на модата. >> Необични и храбар, елегантен сепак шик, тоа сега стана класика.мора да се има за секоја жена. "ШИК ЗА НЕКОЛКУ СЕКУНДИ". >> Се што понекогаш премногу зафатен за да се подготви за вашата облека вечер?. - Ако е така, изберете ББ, со долги ракави кошули и фармерки во текот на есен/зима; или преку било bodycon фустан/sundress за напор доброто изглед, во голема мера го штеди вашето време да ги собереш меѓу облека додека правејќи шик за неколку секунди. >> Почеток за да примите тони пофалби!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата