MagiDeal 12PCs Усна Лагер Молив Водоотпорен Мазна Мат И долготрајни Lipliner Фондацијата Шминка Пенкало Алатката за Полнење

MagiDeal 12PCs Усна Лагер Молив Водоотпорен Мазна Мат И долготрајни Lipliner Фондацијата Шминка Пенкало Алатката за Полнење

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

12 Бои може да се направи вашата шминка разлика секојдневно.Водоотпорен, долготрајни, мекото кадифе и мазна.Мултифункционален,усна лагер молив може да се користи како сенки и руменило.Лесен за употреба, направете ја вашата уста изгледа целосни. 12 КОМПЈУТЕРИ Усна Лагер Молив во Собата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата