ЧИСТЕЊЕ на ЛИЦЕТО со ЧЕТКА ECOBEAUTY Австралија БЕЛИ Влакна Бамбус 6 ЛИЦЕ

ЧИСТЕЊЕ на ЛИЦЕТО со ЧЕТКА ECOBEAUTY Австралија БЕЛИ Влакна Бамбус 6 ЛИЦЕ

Това е достапна
DEN 911.76
Количината на стоката:

Сосема Нов, Автентични Eco Beauty Австралија Чистење На Лицето Четка.БЕЛА Влакната Бамбус 6". ** секој природен бамбус се справи со моделот ќе биде малку поинаков.Густо усогласени парична казна влакната ви помогне да се применуваат стабилен притисок, обезбедување длабоко чистење со минимални иритација на кожата.Ова длабоко во порите чистење со четка ефикасно ќе се спречи возобновувањето на blackheads и нежно да разлиствам вашата кожа да го напуштите вашиот тонот на кожата во потрага посветла и полиран.Со природен бамбус ергономски се справи со оваа четка обезбедува длабоко чистење и услужни влакната е нежна доволно за секојдневна употреба.Направено во Австралија.Сосема Нов, Автентични Eco Beauty Австралија Чистење На Лицето Четка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата