Xbox Една S 500GB Конзола - Starter Пакет Прекинува

Xbox Една S 500GB Конзола - Starter Пакет Прекинува

Това е достапна
DEN 691.20
Количината на стоката:

Најдобра вредност во игри и забава.Најголемите и најпознатите разновидна игра постава за Xbox Еден.Висок Динамички Опсег.Инстант пристап до над 100 игри со 3 месеци на Xbox Игра Помине, и да си игра со и против пријатели околу светот, со 3 месеци на Xbox Live Gold.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата