Ли Мажите Перформанси Серија Екстремни Движење Редовно Одговара Bootcut Жан

Ли Мажите Перформанси Серија Екстремни Движење Редовно Одговара Bootcut Жан

Това е достапна
DEN 589.44
Количината на стоката:

69% Памук, 20% Полиестер, 8% Rayon, 3% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Редовно се Вклопуваат, Подигнете ги намали нога отворање.Седи Само Под Половината.Кој Екстремен Flex Корселе.Екстремни Водат Ткаенина.Нога Отворање : 17.5 Инчи.Исто како и на нашиот основач, H. D. Lee, наша страст е да им помогнеме може да направи луѓето да стори повеќе.Ние сме посветени на дизајнирање на облека која се согласува на вашето тело, што ќе ви овозможи да се движат низ животот слободно.Ние ви помогне да се бркаат во работите кои ви донесе радост и смеа.Работи кои го прават бестрашен и се надева.Бидејќи вашата страст е она што те прави единствена.И што се движи вас, се движи нас.Се Движи Вашата Ли.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата