OCYE Smart Tv 50 Инчи Ултра Hd WiFi Видео Разговор, HD Екран + HDR Квалитет на Сликата (1920 1080 Резолуција), IPS Тешко Екран, Компјутерски Екран, Компатибилен со Повеќе Уреди, USB2.0 Врск?

OCYE Smart Tv 50 Инчи Ултра Hd WiFi Видео Разговор, HD Екран + HDR Квалитет на Сликата (1920 1080 Резолуција), IPS Тешко Екран, Компјутерски

Това е достапна
DEN 3599.76
Количината на стоката:

Види попаметни : извршување на оперативен систем Андроид, користете HDMI, паметни проекција и USB2.0 репродукција.HD екран + HDR квалитет на сликата (1920 * 1080 резолуција), со поголем контраст и јасност; подобрување на квалитетот на сликата.Телефон проекција : Проект фотографии, видеа, музика и други содржини директно од вашиот омилен уред на TV.Безжичен Wi-Fi конекција може да ви обезбеди со побрзо услуга; тенок дизајн, можете да уживате во повеќе предели во мал простор.H265 интелигентни резолуција технологија, да ги потисне бучавата и треперење, се врати со висока дефиниција квалитет на слика.HDTV IPS тешко екран ТВ,+ екран Brightness : 600cd /㎡ Верзија : ТВ верзија, онлајн верзија Големина : 32 инчи, 42 инчи, 50 инчи HDR го подобрува динамичен контраст, новак и повеќе убави USB2.0 поддржува повеќе PPT, слика и видео репродукција формати Повеќе интерфејси се компатибилни со повеќе уреди да пристапуваат во вашите омилени медиа канали и услуги Погоден за секоја соба во куќата се сместени во ЖИВО кабинет; по ѕидот тест, заградата виси.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата