Tenba Roadie Ранец 20 Камера Случај, Мулти-Боја (638-721)

Tenba Roadie Ранец 20 Камера Случај, Мулти-Боја (638-721)

Това е достапна
DEN 6718.80
Количината на стоката:

Елегантни дискретни случај за фотографи и Режисери чисти линии и high-end багаж естетски со Минимални брендирање обезбеди професионален изглед без цртање несакани внимание на опрема внатре.Меѓународни носат-на-е во согласност со повеќето меѓународни и U. S. Домашни носење на прописи.Капацитет : Две Mirrorless или dslr фото апарати (до Ујп големина со стисок) со 6-8 леќи (до 400mm F2.8) или Канон црвено Sony Cine камера со 3-5 леќи плус аудио опрема (слушалки Снимач).Безбедна задна камера пристап - пристап до главната Камера оддел е лоциран на искористување страната која обезбедува сигурност и безбедност При работа во непознат или преполн локации.Експедицијата-одделение темперамент-contoured рамо темперамент и хип појас се обезбеди удобност и поддршка, кога носи големи камера системи и висока густина пена соочи нема да компресира или да се прекине со текот на времето.На roadie ранец 20 ги Исполнува меѓународните носење на прописи.Тоа ќе се вклопи во две mirrorless или dslr фото апарати (до Ујп големина со стисок) со 6-8 леќи (до 400mm F2.8) или Канон црвено Sony cine камера со 3-5 леќи плус аудио опрема (слушалки снимач) tripod monopod или пушка микрофон и еден лаптоп до 17 инчи.Исто така се вклопува DJI Mavic и други компактен беспилотни летала.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата