2 Пакет Тешки Складирање Џеб Табелата со 10 Џебови, 6 Над Вратата Закачалки Вклучени, Виси на Ѕидот Датотека Организатор од нилски коњ Создавањето - Организирајте ги ?

2 Пакет Тешки Складирање Џеб Табелата со 10 Џебови, 6 Над Вратата Закачалки Вклучени, Виси на Ѕидот Датотека Организатор од нилски

Това е достапна
DEN 592.56
Количината на стоката:

ЧУВАЈТЕ ги ВАШИТЕ ДАТОТЕКИ ОРГАНИЗИРАНИ - нилски коњ Создавање Тешки Складирање Џеб Графикони/File Организатор со 10 Џебови држи вашата додадени фајлови : , документи и сите други stationaries уредни и организирани.Лесно виси на ѕидот или од врата на врата.Совршен за училница и канцеларија употреба.БЕСПЛАТНИ НАД ВРАТАТА ЗАКАЧАЛКИ - 6 бонус над вратата закачалки вклучени во пакетот им овозможи на табелата да се држи до 300 листови на нови A4 трудови.Одговара најчестите домаќинство врати.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ - Направени од издржлив Најлон со Одделение А крои работа, цврста градба и здрав grommets.Вратата закачалки се направени од не ' рѓосувачки челик.ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА на ЧУВАЊЕ - Секој столб мерки 14"x 47", додека секој џеб е 13"широк x7" долго која обезбедува голем капацитет за складирање.Одлично за чување на А4 Хартија и редовни големина папки.Не се вклопуваат правни големина на хартија или папки.МАШИНА ПЕРАТ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата