1/2 Надворешни Заб за Заклучување за Миење 18-8 Нерѓосувачки Челик (Пакет Количина 2,000) П.Н.Е.-50WE188 од Korpek

1/2 Надворешни Заб за Заклучување за Миење 18-8 Нерѓосувачки Челик (Пакет Количина 2,000) П.Н.Е.-50WE188 од Korpek

Това е достапна
DEN 22358.40
Количината на стоката:

Ова е повеќето препорачува на сите заби-заклучување подлошки.Тој нуди најголем дел за ефикасноста од забите се на најголемата радиус и да се обезбеди поголема torsional отпор.Челик : SAE 1050 - 1065 пролет челик. 18-8 Нерѓосувачки : SAE 301 - 305 ' рѓосувачки челик. 316 од не 'Рѓосувачки : SAE 316 од не' рѓосувачки челик. 410 Нерѓосувачки : SAE 410 нерѓосувачки челик.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата