12X6Cm Азбука Печат Плоча 32 Видови Стар англиски Азбука & Броеви Симпатична Помине Уметност,31

12X6Cm Азбука Печат Плоча 32 Видови Стар англиски Азбука & Броеви Симпатична Помине Уметност,31

Това е достапна
DEN 329.04
Количината на стоката:

Висок Квалитет : Овие нокти печат плочи се направени на 304 нерѓосувачки украде, трајни и здрав, може да се користи за долго време.Можете да добиете слика лесно.Функција : За помине уметност полски трансфер дизајн.Ноктите печат плоча со повеќе модели погодна за двете кратки нокти и долги нокти.Изобилство Обрасци : Секој од не ' рѓосувачки челик помине печат плоча имам разни модели, за да можете да ја креирате неограничен комбинации на бои од помине уметност дизајн.Со користење на Совети : Пренос на слика со обновливи помине плочи со јасно желе stamper, и печат на вашите нокти со stamper.Трикот е да се направи movment брзо да се печат на сликата на чинијата за сервирање.Одлична помине уметност печат , идеални за украсување нокти во вашиот дом.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата