288Pcs Божиќ Лажни Нокти, Вештачки Балерина Плоштадот Овална Притиснете На Лажни Нокти за Помине Уметност DIY

288Pcs Божиќ Лажни Нокти, Вештачки Балерина Плоштадот Овална Притиснете На Лажни Нокти за Помине Уметност DIY

Това е достапна
DEN 292.56
Количината на стоката:

БОЖИЌ ЦЕЛОСНО ПОКРИВАЊЕ ЛАЖНИ НОКТИ НАЛЕПНИЦА : Вклучувајќи 280 парчиња од 6 стилови, што е доволно количество и стилови ќе ви овозможи да се создаде уникатен стил помине уметност работи.ЦЕЛОСНАТА НА БОЖИЌ ЕЛЕМЕНТИ : Дизајниран со снегулка/елка/elk моделот да се создаде пријатна Божиќ атмосфера и додадете контакт на шарм на партијата.ЕКОНОМСКИ И ИЗДРЖЛИВИ : Направен од премиум АБС материјал, може да се користи за неколку недели, не-токсични, невкусна, трајни и дише, се безбедни за употреба.ПОГОДЕН ТИП : Вештачки Божиќ нокти совети има 12 различни големини, погоден за повеќето помине видови, бидете сигурни дека ќе најдете шајка големина која одговара на вашите прсти, и дизајн на нокти со доверба.Поле НА ПРИМЕНА : се Користи во ноктите салони и лични DIY дома, како што темата партии, танц страни, итн., особено погоден за Божиќ декорација.Спецификација : Предмет Тип : Божиќ Нокти Парче Материјал : ABS Спецификации : 288 Парчиња (24 Парчиња По Ред, 12 Редови во Вкупниот) Карактеристики : 6 Стилови (Балет во Облик на / во Облик на Капка / Плоштад / Овална / Долг / Краток / Долго Балет Облик), Доволно Количество и Стилови ќе Ви Овозможи да се Создаде Уникатен Стил Помине Уметност Работи.Пакет Листата : 288 x Помине Парче (12 Редови, 24 Парчиња во Секој Ред) 1 x Складирање Кутија.

Клучни карактеристики

Item Type:
Christmas Nail Piece
Material:
ABS
Specifications:
288 Pieces (24 Pieces Per Row, 12 Rows in Total)
Features:
6 Styles (Ballet Shaped / Drop Shaped / Square / Oval / Long / Short / Long Ballet Shaped), Enough Quantity and Styles Allow You to Create Unique Style Nail Art Works.
Package List:
288 x Nail Piece (12 Rows, 24 Pieces in Each Row) :
1 x Storage Box :

Слични производи во категоријата