WUYUESUN 25 Слот Екстра Висока Етерично Масло Чување Има 25 Етерични Масла Шише За Одржување на Вашиот Масла Безбедно

WUYUESUN 25 Слот Екстра Висока Етерично Масло Чување Има 25 Етерични Масла Шише За Одржување на Вашиот Масла Безбедно

Това е достапна
DEN 1103.28
Количината на стоката:

ЗАЧУВУВАЊЕ НА лековитата МОЌ НА ВАШИОТ МАСЛА-Ова етерично масло за носење без соодветно складирање, така што нема тркалање и да удира во секое шише. ✿Големина(приближно) : 18.2 X18.2 X8.2 CM. ✿КАКО да го ЗАШТИТИТЕ ВАШИОТ ЕТЕРИЧНО МАСЛО ИНВЕСТИЦИИ : Само како да ја заштитите вашето семејство, мора да се преземе акција за да се заштити вашиот масла,ова издржливи,25-шише складирање кутија е можно решение. ✿ЗАЧУВУВАЊЕ НА лековитата МОЌ НА ВАШИОТ МАСЛА Без соодветно складирање : вашето драгоцено етерично масло инвестиции ќе бидат изложени на ризик од губење на нивните терапевтски својства,светлина,топлина, изложеност на воздух и влага може да го украде далеку ефикасноста на вашиот масла,со простор за 25 вкупно шишиња,оваа складирање решение ќе помогне да се спасите вашиот масло инвестиции од друг начин unpreventable штета.Ви благодариме за изборот на нашите производи.Нашата продавница е првиот Shishi доаѓа до нашата продавница за секој човек и има добар шопинг искуство.Ви благодариме за изборот на нашите производи.Нашата продавница е првиот Shishi доаѓа до нашата продавница за секој човек и има добар шопинг искуство.Големина на : 18.2 X18.2 X8.2 CM| во Боја : Natural Form вметнете dividers обезбедува тесна одговара на вашиот масла , совршено се задржи вашиот масла безбедно и да се направи идентификација со леснотија.Исто така, заштита на етерично масло од тоа да биде повреден од страна на сончева светлина или екстремни промени во температурата.ОДЛИЧНО ЗА ПРЕЗЕНТАЦИИ - Овој прекрасен приказ на случај е совршен за вашата етерични масла, кога правите презентации.Совршен Подарок за вашите пријатели,колеги,семејства,некој кој ужива придобивките на етерични масла.Пакетот вклучува : Етерично Масло Дрвена Кутија X1.Answer : ___________________________ Note : Други елементи, кои се прикажани на слика освен производот се за повикување само и не се вклучени.Напомена : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Задоволството на клиентите е наш приоритет број еден.Ако имате какви било прашања или проблеми,ве молиме слободно да се е-мејл нашата по-продажбата на тимот.Ви благодариме за вашето разбирање и уживајте во вашата шопинг момент!Чувајте ги вашите етерични масла, ноктите, масло или накит во добра состојба со складирање на вашите предмети нашите складирање кутија.Дојде и да се добие една, и вие ќе го сакам!!!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата