Seco 75172 Модуларен Reamer Грла, Број на Моделот на Компатибилност PM15, 31 mm Глава Дијаметар, 1.2205 Децимална Инчи Глава Дијаметар

Seco 75172 Модуларен Reamer Грла, Број на Моделот на Компатибилност PM15, 31 mm Глава Дијаметар, 1.2205 Децимална Инчи Глава Дијаметар

Това е достапна
DEN 12706.32
Количината на стоката:

Број на модел на Компатибилност PM15, Глава Дијаметар (mm) 31, Глава Дијаметар (Децимална Инчи) 1.2205, Reamer Крај/Слој Калај.Глава Должина (Децимална Инчи) 0.7874, Дупка Толеранција H7, Сечење На Ветер Десната Рака.Материјал Примена Леано Железо; Бакарни Легури; Нерѓосувачки Челик; Челик; Легури На Титаниум.Овие високо квалитетни, лесен-за-користење reamers се совршени за високи перформанси обработка и голема серија на производство.Оптимизиран сечење оценки и geometries нудат висока продуктивност во сите видови на материјали.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата