GLENLCWE Хавајски морска ѕвезда Conch на Плажа Печати погоден за носене Ќебе Мека Фрли Пријатна Атмосфера Sherpa Маскирани Ќебе за Жени, Мажи, Деца

GLENLCWE Хавајски морска ѕвезда Conch на Плажа Печати погоден за носене Ќебе Мека Фрли Пријатна Атмосфера Sherpa Маскирани Ќебе за

Това е достапна
DEN 959.76
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Повлекување На затворање.Машина За Миење.Ова дебело ќебе може да ви донесе екстра Комфор кога ќе лежи удобно на троседот,што се користи на премиум полиестер,мека на допир лесни за што да се носат,маскирани ќебе доаѓа со капа за да се задржи главата топло кога сте на отворено.Имаме Три Големина, за да изберете од.Ако ви се допаѓа погоден топлина,можете да изберете една мала големина.Ако ви се допаѓа прекумерно стил,голем големина е твое,и е исто така добра за деца.GEET ќе Желба и надеж ќебе може да ви донесе доволно топлина во есен зима пролет.Не само што ќе биде нежна кога е ладно,но исто така и на биг мека и пријатна материјали ќе го направам полн со среќа,особено Кога сте гледање ТЕЛЕВИЗИЈА, читање книги и играње мобилни телефони, кои ќе ви дадат одлично чувство на сигурност.Топло обичните ќебиња може да стане повеќе прекрасна,топло и модерен со овие Посебни обрасци,и тие имаат различни уникатни дизајни.Различни модели имаат различни значења.Тоа може да биде сладок Подарок за вашето семејство деца пријател,кога за Денот на Вљубените Роденден Родител Денот на Благодарноста Божиќ, Нова Година Годишнина и Одмор.Лесно да се Чисти и само се фрли во машина за миење со ладна,собори сува одделно на ниско ниво,без кајгана.Пакетот вклучува : 1*Маскирани Ќебе Големина : S - 59"x43.3" М - 59"x51.2" L - 78.7"x59" Материјал : Направен од висок квалитет на полиестер ткаенини материјал,мека и пријатна,лесни и да се задржи топло Карактеристики : >Мека на допир и кожата пријателски,се задржи топло кога ќе се чувствувате студ >Живописни бои и образецот се печати,не бледнее и стилски додатоци >различни модели за да го изберете,симпатична подарок за деца или возрасни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата