Herschel Малку Америка Лаптоп Ранец, Равен Crosshatch/Црна, Класичен 25.0 L

Herschel Малку Америка Лаптоп Ранец, Равен Crosshatch/Црна, Класичен 25.0 L

Това е достапна
DEN 2746.32
Количината на стоката:

HERSCHEL КОЛЕКЦИЈА : Кликнете на нашиот бренд лого на врвот од страницата за да истражуваат целосна колекција од Herschel Снабдување.ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН : безвременски силуета инспириран од класичен mountaineering стил.Здрав полиестер и најлон ткаенини, направени за сите авантури.Потпис шарени лагер, drawcord затворање и магнет-да се поставуваат ремени со метални pin токи.Заврши со Herschel е класичен ткаени етикета.Пространа, разновиден и техника-пријателски, на Herschel Малку Америка е погодна за двете вашиот секојдневен commutes и на вашиот авион, носат-ons.МАЖИ/ЖЕНИ/УНИСЕКС : На Herschel Малку Америка Ранец беше направен за секого.Користите за вашите менуваат, училиштето недела, службено патување, или викенд авантура. 25 L КАПАЦИТЕТ : 19.25" висока и 11. 25" широк.Од вашиот пасош до вашиот тешки учебници, има многу простор да ги собере сè што ви треба за на училиште, работа или на патување.УДОБНО НОСЕЈЌИ : Поместена, contoured рамо ремени и дише воздух мрежа назад баласт, наменета за повеќе поддршка и удобно се менуваат на работа или на училиште.На Herschel Малку Америка, исто така, го прави за совршен авион носат на.ЛЕСНО ДА се ОРГАНИЗИРА : Повеќе прегради за чување на вашите essentials во место.Преден џеб, со повикување клип и скриен патент, нудејќи анти-кражба заштита.Техника-заштитен ракав е поместена и наредени со руно, одговара на лаптопи до 15".Внатрешна медиуми џеб е идеално одговара за вашиот паметен телефон, и дополнителни слушалки порта е совршен за on-the-go плејлиста.Големина : Класичен 25.0 L | Боја : Равен Crosshatch/Црна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата