Concho Додатоци Занает Појас шапка - Сет од 6 Западен Антички Барел Racer Седло Conchos 1-1/4 Завртки Назад

Concho Додатоци Занает Појас шапка - Сет од 6 Западен Антички Барел Racer Седло Conchos 1-1/4 Завртки Назад

Това е достапна
DEN 1641.60
Количината на стоката:

Висок квалитет Рака Полиран и потоа Лакирани за долгорочната убавина.Одлично за Ремени, Капа, Кеси, Седло, или било кои други проекти може да имаат.Conchos се добро направени и здрав.Conchos за човекот жените имаат уникатен дизајн и удобен за носење.Изгледаат одлично на ремени, торби, чизми, hatbands, и кожа занает.Производи биле тестирани и подобрена,не е лесно да се оксидира или избледени.Одличен Подарок За Било кој, како и за секој празник.Висок квалитет Рака Полиран и потоа Лакирани за долгорочната убавина.Одлично за Ремени, Капа, Кеси, Седло, или било кои други проекти може да имаат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата