КАПА 50 кг Обложени Гира Сет со Бакарни рачки, 25LBx2

КАПА 50 кг Обложени Гира Сет со Бакарни рачки, 25LBx2

Това е достапна
DEN 2534.64
Количината на стоката:

КАРАКТЕРИСТИКИ – Вклучува 25 lb пар обложени тегови, со бакарни рачки; Хексадецимален облик на завршува спречување на тркалање; Средно-длабочината на knurling на рачка обезбедува суштинска контрола и безбедност при користење; Бакар обложени справи додава стилски елемент на почетниот салата; Гира крајот слој е екстремно издржливи.РАЗНОВРСНА – Додавање на тегови на вашиот тренингот рутина нуди многу бенефиции како што се согоруваат повеќе калории и градење на мускулите; Тегови може да се користи за суштина на секоја фитнес рутина и мускулна група!.ИЗГРАДБА – Секој гира глава е направен од ASTM A48 Класа 20 сиво железо се приклучи заедно со солидна 1018 ладно валани челични рачка за исклучителна издржливост и долговечност; Рачка карактеристики бакар заврши, додавајќи стил и класа на вашиот дом салата.ФУНКЦИОНАЛНИ – Одлично за градење и тонирање на мускулите, губење на масти, горење калории, подобра рамнотежа, подобрено расположение и многу повеќе!Може да се користи за сите големи мускулни групи како што се абс, core, раце, и нозете.ДОВЕРБА – Доверба искуство.КАПА е една од водечките пионер во фитнес индустријата со над 30 години работно искуство и локации во светот.Шансите се, ако некогаш сте пресметале пред да се користи КАПА производ.КАПА 50 кг Обложени Гира Сет со Бакарни рачки карактеристики 25 lb пар на хексадецимален облик обложени тегови со стилски бакар заврши рачки.На гира завршува се направени од ASTM A48 Класа 20 сиво железо со трајни слој и се приклучи заедно со солидна 1018 ладно валани челични се справи со бакар заврши, обезбедување силен, издржлив производ, кој ќе трае со години да дојде.Тегови се користи за да се однесуваат на сите големи мускулни групи, вклучувајќи ги и рацете, градите, грбот, abs, нозете и core – па тие се од суштинско значење за секој дом салата!КАПА 50 кг Обложени Гира Сет со Бакарни рачки, 25 LBx2 нуди многу бенефиции кога инкорпорирани во вежба рутини, која вклучува мускулите зграда, подобрување на основни сила, зголемување на рамнотежа, обезбедување на подобри здравјето на коските, горење калории, зголемување на нивото на енергија, подобрување на целокупното расположение и повеќе.Користете го вашиот КАПА 50 кг Обложени Гира Сет со Бакарни рачки за во суштина било вежбање, како што се isolations, со полно тело, функционални, условно, сила за обука, и HIIT вежбање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата