HAKZEON 16.9 Инчи x 32.8 Метри Пилешко Жица Нето, Поцинкуван Хексагонална Жица Mesh Метал Мечување Пребивање за Занает Проекти, работа во градината, Дома Декорација, Сребро.

HAKZEON 16.9 Инчи x 32.8 Метри Пилешко Жица Нето, Поцинкуван Хексагонална Жица Mesh Метал Мечување Пребивање за Занает Проекти, работа

Това е достапна
DEN 479.76
Количината на стоката:

МЕТАЛНА ЖИЦА НЕТО - Направен од високо-квалитет поцинкуван железо жица, површината е поцинкуван, со една убава и стилски сребрен сјај, пилешко пребивање жица е анти-корозија и анти-стареењето, лесни, но силни и издржливи за години на затворен за употреба на отворено.ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА, Вие може да добиете 1 тек на пилешко жица mesh со широчина на 43cm / 16.9 инчи и должина од 10m / 32.8 метри, жица со дијаметар од 0.6 mm и 16mm хексагонална мрежа отворање.Со голем простор, тоа е доволно долго за да ги задоволи вашите занаети или градинарство потреби.ЛЕСНО ДА го ИСЕЧЕТЕ - пилешко пребивање жица е светлина, но тешко, лесно да го исечете или форма во било потребно должина, и не е лесно да се распадне.Погоден за градинарство растенијата огради за да се спречи љубопитни малку critters од се приближува, и тоа е исто така идеална големина за изработка на проекти.ПОВЕЌЕКРАТНАТА ПРИЈАВА - Хексагонална пребивање е идеален за разни внатрешна и надворешна проекти, како што се апарати за домаќинство занаети : гарланд рамки, фото ѕидови, уметност рамка привезоци, накит полици, ѕид полици, растенијата позадина полици, итн.како и градини, зеленчукова градина огради во дворот, пилешко кафез мрежи.ЗАДОВОЛУВАЊЕ на ШОПИНГ - Ние HAKZEON продавница ветувања за да ви даде 100% наплата гаранција во 30 дена, така што ќе уживате во задоволително шопинг искуство.Ако имате било производ прашања со нашите пилешко жица нето, ве молиме слободно контактирајте со нас, и ние ќе се посвети на вашиот оператор.За us HAKZEON е професионална производител на метална жица нето и серија на други производи.Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди со премиум производи по поволни цени.Сите ние го правиме е да ги донесе во удобноста на вашиот живот и да уживаат во подобар живот.Спецификација : Материјал : жица Боја : сребро Големина : 16.9 инчи широка x 32.8 метри Жица со дијаметар : 0.6 mm Бленда : 16mm Она што е предност на изборот на нас ?На хексагонална пребивање е цврсто искривени од страна на високо-квалитетни поцинкуван железо жица.На поцинкуван површина има сјајна сребрена сјај и трајни.Голема големина на 32.8 метри x 16.9 инчи (L x W), со 16mm хексагонална мрежа, пилешко жица нето-е лесно да се намали и да се форма за разни домашни ракотворби проекти.Убава и сигурна употреба да се направи Божиќ венец рамки, фото ѕидови, растително потекло, занаетите жица mesh, и на ѕид рамки за да ги задржи повеќе издржливи и роман.Пилешко пребивање жица е совршен за големи отворено проекти како ограда за растенија и зеленчук, пилешко кафез мрежи чувајте ги подалеку од плевели и critters.Жица за пребивање занает е лесен, издржливи и флексибилен за да го користите, и да е материјал на избор за занает ентузијасти и gardeners.Пакет Содржина : 1 x Пилешко Жица Нето Внимателен Услуга : Ако имате било какви прашања или незадоволство со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ги реши тоа за вас како е можно поскоро.Среќен шопинг!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата