за QD20AL0102 Лаптоп со Екран Замена Нови WSXGA+ 1680x1050 30 Иглички

за QD20AL0102 Лаптоп со Екран Замена Нови WSXGA+ 1680x1050 30 Иглички

Това е достапна
DEN 381.60
Количината на стоката:

Одговара за QD20 AL0102 Лаптоп, Лаптоп Екран Нови WSXGA+ 1680x1050 30 Иглички Сјајни.ВАЖНО : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот лаптоп екран број на моделот.Мора да се целосно одговара на РЕЗОЛУЦИЈАТА Иглички и ГОЛЕМИНА на ЕКРАН на ДОПИР/НЕ-TOUCH.Ако не сте сигурни која е вашата тековниот екран спецификација е ве молиме контактирајте со нас пред да купите.Бидејќи екранот е кревка, Професионална инсталација е препорачливо!.Тоа ќе бидат тестирани и се одликува многу внимателно пред превозот. 3 Месеци гаранција обезбедена против квалитет проблем.Пакетот вклучува НОВИ LCD екран и 16 во 1 поправка алатка за полнење, Без дополнителни LCD кабел задниот капак или шарки.Ве молиме чувајте ги вашите оригинални делови.Купи Нови WSXGA+ 1680x1050 20" 30 Иглички Quanta За QD20 AL0102 Лаптоп со Екран Замена Нови WSXGA+ 1680x1050 30 Иглички Сјајни. 100% Задоволството загарантирани!Фотографиите се за повикување само!Ве молиме бидете сигурни дека вашиот лаптоп екран број на моделот.Како Да Го Добиете Точниот Лаптоп Со Екран Број На Модел?.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата