shamjina 12 Бои, Моливи Lipliner, Професионални И Водоотпорен Усна Лагер

shamjina 12 Бои, Моливи Lipliner, Професионални И Водоотпорен Усна Лагер

Това е достапна
DEN 191.76
Количината на стоката:

12 Бои може да се направи вашата шминка разлика секојдневно.Лесен за употреба, направете ја вашата уста изгледа целосни.Водоотпорен, долготрајни, мекото кадифе и мазна.Мултифункционален,усна лагер молив може да се користи како сенки и руменило. 12 КОМПЈУТЕРИ Усна Лагер Молив во Собата.Опис : - 12 Бои може да се направи вашата шминка разлика секојдневно. - Водоотпорен, долготрајни, мекото кадифе и мазна. - Мултифункционален,усна лагер молив може да се користи како сенки и руменило. - Лесен за употреба, направете ја вашата уста изгледа целосни.Спецификација : - Големина : Прибл.16 x 0.7 cm/6.30 x 0.28 инчен - Боја : Црвена,Кафеава,Розова,Црвена Роза etc Package Вклучува : 12 КОМПЈУТЕРИ Усна Лагер Молив во Собата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата