Febrytold 20Pcs Авиони комплет - 10Pcs Carburetor Главниот Авиони и 10Pcs Бавно Пилот Авиони за PWK Keihin ОКО CVK PWM

Febrytold 20Pcs Авиони комплет - 10Pcs Carburetor Главниот Авиони и 10Pcs Бавно Пилот Авиони за PWK Keihin ОКО CVK PWM

Това е достапна
DEN 215.76
Количината на стоката:

〖Материјал〗Направен од висок квалитет на чист бакар материјал и е многу лесно да се инсталира. 〖Користат за〗Одговара на повеќето Кинески скутери, atv настана, и Karts со 125cc,150cc 200cc 250cc GY6 мотори Карбураторите.Исто така одговара за PWK, CVK, ЈП тип carburetor.ОКО, KOSO, Фаза-6, Polini и др. 〖Пакет〗10 × Carburetor Главниот Авиони и 10 × Бавно Пилот Авиони. 〖Големина на Carburetor Главниот Авиони〗#100 #105 #108 #110 #115 #120 #125 #130 #135 #140, Тема Големина : M5x0.8. 〖Големина на Бавен Пилот Авиони〗#32 #35 #38 #40 #42 #45 #48 #50 #52 #55, Тема Големина : M6x0.75. Тема Големина : Carburetor Главниот Авиони : M5x0.8; вкупна Должина : 8mm Бавно Пилот Авиони : M6x0.75; 28mm вкупна должина со 5mm круг head Package Големина : Carburetor Главниот Авиони : #100 #105 #108 #110 #115 #120 #125 #130 #135 #140 Бавно/Пилот Авиони : #32 #35 #38 #40 #42 #45 #48 #50 #52 #55 S Компатибилност : Одговара на повеќето Кинески скутери, atv настана, и Karts со 125cc,150cc GY6 мотори и други бренд PWK, CVK, ЈП тип carburetor.ОКО, KOSO, Фаза-6, Polini.Carburetor Главниот Авиони - 150cc и 125cc GY6 карбураторите.Бавно Пилот Авиони - Одговара за Keihin PWK тип CVK тип ЈП carburetor.Пакет : 10 × Carburetor Главниот Авиони 10 × Бавно/Пилот Jets Tips : Не одговара за CV, VE и CVK над 3cm carburetor.Ве молиме бидете сигурни дека производот ќе треба да купите е ист како број на модел на овој производ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата