Макси-Cosi Lila Модуларен Сите-во-Едно Шетач, Номад, Црна, Една Големина (CV324ETK)

Макси-Cosi Lila Модуларен Сите-во-Едно Шетач, Номад, Црна, Една Големина (CV324ETK)

Това е достапна
DEN 19199.76
Количината на стоката:

Лесно се префрла од една на дуо шетач со додавање или Мика детско седиште за автомобил или второ место (се продава одделно).Обликот на вас ергономски новороденче апликација дизајнирана со мемориска пена за дополнителна поддршка.Реверзибилна седиште перница за топло и ладно клима; машина перат за лесно чистење.Прилагодливи push-бар се справи прави шета повеќе удобно за вас.Модуларен, мулти-позиција полулегнал седиште за родител - или светот се соочуваат со позиции.Тежина Класа : До 50 кг.Модуларен, мулти-позиција седиште за родител - или светот се соочуваат со опции.Брз превоз на чекање со притискање на копчето за удобен лага-рамни чекалницата дреме.Новороденче пломба, реверзибилна седиште перница и интегрирани приватност сенка го задржи бебето удобен.Се префрла од една на дуо шетач со додавање или детско седиште за автомобил или второ место (двете се продаваат одвоено).Нејзините мали нешта.најдобрите делови за Lila шетач се работи дури не знам што треба.Земете пренослив tote кошница.Вие не знаат како корисни тоа навистина е додека вие треба да го зграби вашиот копчињата од под шетач, Но вашето дете е активно бега во извршување на верверица.Тогаш не е целосно-со можност да биде продолжен нап сенка.Ние се каже нап сенка, но навистина, својата приватност штит за оние денови кога вие само немам време да биде запрен од страна на секој добронамерен баба кој поминува.Сега, не се случува да се каже на овие функции ќе го промени вашиот живот.Не, тоа е она што се има дете е за.Но ние ќе кажеме дека тие може да го промени вашиот ден.И како родител, па се земе дека како победа.Отстранлив tote кошница значи лесно пати и, што е уште поважно, нема повеќе да мора да ползиме надолу и слепо копаат низ кесата за таа една работа што kinda треба токму овој втор 360 Max сенка, вграден во, целосно проширување нап сенката што само така се Случува да се делува како голем приватност штит, имајќи nosy минувач од попречување на вашиот конечно спие бебето една рака, лесно пати, бидејќи вашиот шетач не треба бавно ќе надолу новороденче пломба која е педијатар-со цел да се обезбеди удобност и да ја намали рефлукс, и да се спречи со рамна глава синдром; претвора да се постават-рамни нап режим на допир на едно копче.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата