Aderma Тело Лосион 24 ЧАСА Хидратација 400ml + Туш Гел Хидра-Заштитна 100ml Понудени

Aderma Тело Лосион 24 ЧАСА Хидратација 400ml + Туш Гел Хидра-Заштитна 100ml Понудени

Това е достапна
DEN 2616.00
Количината на стоката:

Aderma Тело Лосион 24 ЧАСА Хидратација 400ml со светлина, течност, освежување и навлажнувачки текстура и ги омекнува кожата на целото семејство, веднаш и во текот на 24 часа.Идеален за сите типови на кожа, дури и кревка и деликатна, тоа е лесно миризливи и збогатен во Rhealba Овес со благотворно и смирувачки својства.Тоа брзо, продира во кожата и овозможува да носат облека само по апликацијата.Dermatologically тестирани.Aderma Туш Гел Хидра-Заштитна 100ml Нудат со rhealba овес чисти, ја храни во текот на 24 часа и ја штити кожата во текот на секојдневно чистење.Со пријатен пена им овозможува на лесен парфем на кожата, за вистински момент на благосостојба.Сапун-слободни и paraben-free, го смирува и го намалува сензации на иритација благодарение на неговата 100% природен состав.Навистина, Rhealba Овес одгледува во југо-западот на Франција под органско земјоделство услови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата