SGA12U09-P1J, AC/DC Адаптер - Ѕид - 12 W: 9V @ 1.33 A - NA Текст Ножеви (5 Предмети)

SGA12U09-P1J, AC/DC Адаптер - Ѕид - 12 W: 9V @ 1.33 A - NA Текст Ножеви (5 Предмети)

Това е достапна
DEN 1816.56
Количината на стоката:

Набавувач : ЗНАЧИ И САД Дел No : SGA12 U09-P1 J Ro HS : Да HTS : 8504409510 COO : CN ECCN : EAR99 : 90 Влез/Излез Тип на : AC/DC Тип : Регулиран-Префрлување Стил : Wall Mount Излез Тип на : Фиксен Број на Излези : 1 Напојување : 12 W Излезен Напон : 9 VDC Излез Тековната : 1.33 Еден Бран & Бучава : 80m V Одделение : Комерцијална MOPP : Не Стан СРНА Ефикасност на Ниво : VI Цоц Ниво : Нема Безбедноста Класа : II Безбедност Одобренија : CB, c L, УЛ Ефикасност : 83(Typ) % Output Конектор Тип : Барел - Женски Излез Конектор Поларитетот : Центар Позитивен Излез Конектори Дијаметар : 2.1x5.5 mm Приклучок за Излез Агол : Директно Излез Должина на Кабелот : 1.2 m (за 47,3 во) AC Влезен Напон : 90 за да 264 Минимум AC Влезен Напон : 90 Максимална AC Влезен Напон : 264 Текст Фреквенција : 47 до 63 Hz Линија Регулатива : 1.00 % Оптоварување Регулатива : 5.00 % Заштита од Преоптоварување : Да во Текот Напон Заштита : Да Краток Спој Заштита : Не Термичка Заштита : Не Оперативен Температура : -20 до 60 °C, Моќ Индикатор : Без Минимум Оптоварување (Засилувачи) : 0 Минимум Изолација Напон : 4242 VDC Input Конектор Тип : NA Ножеви (U. S. и Други) Димензии L x W x H : 62.2 x 27.4 x 45.5 mm Димензии L x W x H(во) : 2.45 x 1.08 x 1.80 во Единица Мерка : За Секој.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата