YANGJIE Мобилен Телефон Замена Дел SIM Картичка Фах Замена за Meizu Meilan Е2(Црн) (Боја : Сребро)

YANGJIE Мобилен Телефон Замена Дел SIM Картичка Фах Замена за Meizu Meilan Е2(Црн) (Боја : Сребро)

Това е достапна
DEN 736.08
Количината на стоката:

Мобилен телефон Резервни Поправка и Замена на Sim Картичка Фах Држачот.Мобилен Телефон SIM Картичка Конектор Слотот за SIM Картичката.Moblie телефон SIM Картичка Читателот Flex Кабел.SIM Картичка Послужавник за Meizu Meilan Е2(Црна). 1.Сосема нов и висок квалитет на SIM + SIM / Micro SD card2.Овој дел се користи за да го замени вашиот оштетени или загубени еден.3.Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.1. SIM картичка послужавник за Meizu Meilan Е2 2. Замени скршен или нефункционален една 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот 4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата