Кожна футрола Holster за полнење за Motorola MTX838 двонасочна Радио

Кожна футрола Holster за полнење за Motorola MTX838 двонасочна Радио

Това е достапна
DEN 772.80
Количината на стоката:

Произведени со највисока оценка вистинска кожа да се заштити вашиот скапи радио.Сосема Нов Премиум Квалитет.Овој Случај е 100% Компатибилен со Оригинална Опрема.Гаранција : 12 Месеци.Компатибилни Модели : Motorola : APX1000 APX3000 Радиус-CP040 CP080 CP140 CP150 CP150 LI CP160 CP170 CP180 CP200 CP200-XLS CP200 D CP200-LI CP340 CP360 CP380 CP80 EX500 EX560 EX560-XLS EX600 EX600-XLS EX600 LS HT1000 HT1000 HT1100 HT1200 HT1225 HT1250 HT1250-LS HT1250-LS-Плус HT1280 HT1500 HT1550 HT1550-XLS HT340 HT360 HT380 HT4500 HT6000 HT640 HT680 HT750 HT750 LS Waris-HT1250 Waris-HT1550 Waris-HT750. MOTOTRBO-XPR6000 XPR6100 XPR6300 XPR6350 XPR6380 XPR6500 XPR6550 XPR6580 XPR7000 XTS750 MT2000 MT2100 MT8250 MTS1200 MTS2000 MTX2000 MTX450 MTX8000 MTX8250-LS MTX838 MTX850-LS MTX868 MTX9000 MTX9250 MTX950 MTX960 PR400 PR860 PRO1280 PRO5100 PRO5150 PRO5350 PRO5450 PRO5550 PRO5750 PRO7100 PRO7150 PRO7350 PRO7450 PRO7550 PRO7750 PRO9150 DEP450 DGP4150 DP1400 DP3400 DP3401 DP3600 EP450 EP450 S.Премиум квалитет Motorola MTX838 тешко кожа за носење, која има 3-инчен вртливата појас јамка и Г-прстен.Оваа високо квалитетна кожа случај е произведена со највисока оценка вистинска кожа за издржливост да се справи со тешки услови на работа.Зглобот механизам карактеристики нерѓосувачки челик Д-Заклучување.Овој случај е тестиран да издржи екстремни климатски услови.Интегрирани Д-прстен ви овозможува да прикачите рамо, рака за дополнителни сметководствена флексибилност.Оваа кожа случај е дизајниран да совршено се надополнуваат на Motorola MTX838 двонасочна радио.Компатибилни Модели : Motorola : APX1000 APX3000 Радиус-CP040 CP080 CP140 CP150 CP150 LI CP160 CP170 CP180 CP200 CP200-XLS CP200 D CP200-LI CP340 CP360 CP380 CP80 EX500 EX560 EX560-XLS EX600 EX600-XLS EX600 LS HT1000 HT1000 HT1100 HT1200 HT1225 HT1250 HT1250-LS HT1250-LS-Плус HT1280 HT1500 HT1550 HT1550-XLS HT340 HT360 HT380 HT4500 HT6000 HT640 HT680 HT750 HT750 LS MOTOTRBO-XPR6000 XPR6100 XPR6300 XPR6350 XPR6380 XPR6500 XPR6550 XPR6580 XPR7000 XTS750 Radio Случај Карактеристики : *Изработени со највисок степен на вистинска кожа да се заштити вашиот скапи радио.*Вклучува 3-инчен вртливата појас циклус на грбот на случајот.*Карактеристики нерѓосувачки челик Д-Заклучување механизам.*Вклучува Д-прстен за да прикачите рамо, рака. (Рамо, Рака не е вклучен).*Дизајниран за голема трајност и екстремни климатски услови.*Вклучува 12 Месеци бесплатна замена гаранција за производителите дефекти.Нашите Motorola MTX838 тешко кожа за носење со 3-инчен вртливата појас јамка и Г-прстен ги исполнува строгите стандарди за квалитет и е дизајнирана за да им обезбеди години на сигурен сервис.Секоја радио случај е тестирана во текот на процесот на производство, за да бидат слободни на дефекти за форма, одговара и изработка.Ние исто така, обезбеди ненадмината НАС-базирани поддршка и водечка индустрија на 1 година гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата