4 Поставува Слоевит Ѓердан Ѓердан од Злато Пеперутка Ѕвезда Месечината Срцето Pendant Ѓердан Симпатична Vsco Multilayer Синџир Ѓердан Ѓердан за жените тинејџерски девојка

4 Поставува Слоевит Ѓердан Ѓердан од Злато Пеперутка Ѕвезда Месечината Срцето Pendant Ѓердан Симпатична Vsco Multilayer Синџир Ѓердан

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

Увезени. 【МАТЕРИЈАЛ】 : Изработени од Квалитетни Алуминиумски, Убаво Полиран, Удобен за Носење.Голема Позлата, Трајна Боја За Задржување.Прилагодлива големина. 【ЃЕРДАН ПОСТАВИТЕ】 : Секој сет на нежен шарм ѓердан ѓердан вклучува ѕвезда ѓердан, месечината ѓердан, пеперутка ѓердан, срцето ѓердан,Секој ѓердан е популарен елемент, а постојат две бои да се избере. 【ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН】 : Едноставен и елегантен дизајн,овие ѓердани оди добро со многу стилови на облека, како Т-кошула, џемпер, вест, се облекуваат и така натаму, тие може да се направи сте единствени, никој не ќе го пропушти тоа и ќе се здоби со голема доза на комплименти. 【ПОДАРОК ПАКУВАЊЕ】 : Пакување со црна подарок кутија,го направите вашиот подарок повеќе достоинствени. 【ПО УСЛУГА】 : Добри Услуги на Клиентите,100% задоволство и гаранција за парите назад.Само да се биде среќен за да додадете овие убави ѓердани на вашиот накит колекција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата