Природни Ватенка Три-Парче Памук Одговараат Antiallergic Возрасни Бебе Изми Памук Лето Кул Ватенка,Лето Еден Двоен Децата воздух Условено Ватенка

Природни Ватенка Три-Парче Памук Одговараат Antiallergic Возрасни Бебе Изми Памук Лето Кул Ватенка,Лето Еден Двоен Децата воздух

Това е достапна
DEN 5663.76
Количината на стоката:

Памук. ★На ватенка поддржани со мека памучна има висок квалитет, во смисла на текстура и издржливост.На warp и weft twill ткаат е вткаена со висока густина, производот е дебела и компактен, структурата е посилен, и тоа е мека и кожа-пријателски. ★што помага за ублажување на анксиозноста, се опуштите вашето расположение, смири вашиот тело кое ги промовира мирен сон.Тоа е идеален за некој бара решение за губење на спиење и релаксација. ★Постелнината Може да Се Користи за Подобрување на Вашата Спална соба или Гостинската Соба Оркестарот или Работат Како Подарок за Пријатели на Важни Време Како Свадба,Роденден,Фестивали и Така Натаму. ★Ова ватенка е лесно да се грижи за, и може да биде рачно или со машина измиени.Не кајгана.Поради различни фреквенција на компјутерски податоци, не може да биде мало боја разликата, почитувани клиенти, ве молам, прости ми!. ★Ние се обрне внимание на клиентите шопинг искуство, ако постои било каква квалитет проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт со клиентите, ние ќе ви послужи wholeheartedly!.Во спарно лето, треба кул лето ватенка да се донесе освежувачки сон.Оваа клима уред ватенка е направен од високо-квалитет ткаенини, мека и нежна, кожата-friendly и дише, со што на различни спиење искуство.Три-Парче Парче Set Can перење памук лето quilt Exquisite дизајн, прецизната изработка, како што се quality Exquisite ивица, уредни и чисти, убави и generous Size : Ватенка:230 × 250cm Pillowcase:50× 70cm Package Вклучува : Ватенка× 1 Pillowcase× 2 Applicable сезона : климатизација ватенка/лето кул quilt Function : кул feeling Filler влакна тип : Textiles Quilt покривање ткаенини : fiber Washing инструкции : 1, Измијте со топла вода, машина перат (вода на температура не повисока од 30°)2, не bleach3, Висат да dry4, Не го изложувајте на sun5, Средната Температура ironing Notice : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење, ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Вистинската боја може да варира во зависност од бојата на вашиот екран поради монитор во боја ограничувања.За нашата услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање .Ние сме подготвени да се биде на располагање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата