Антибактериски Пена Рака Мие, Слива Мирис, 700ml Рефил, 4/картон

Антибактериски Пена Рака Мие, Слива Мирис, 700ml Рефил, 4/картон

Това е достапна
DEN 492.00
Количината на стоката:

Луксузен пенливата и слива мирис.Збогатен со природен екстракт од средството за смекнување на косата и кожата.SMART-FLEX шише дизајн користи за 30% помалку материјал од HDPE.Патент-очекување на контролирани колапс технологија одржува шише форма подолго додека празнење.Отстранлив пумпа за полесно рециклирање.Антибактериски пена рака сапун, специјално формулирани со кожата moisturizers.Луксузен пенливата и слива мирис.Збогатен со природен екстракт од средството за смекнување на косата и кожата.SMART-FLEX шише дизајн користи за 30% помалку материјал од HDPE.Патент-очекување на контролирани колапс технологија одржува шише форма подолго додека празнење.Отстранлив пумпа за полесно рециклирање.Сапун Тип : Пена; Примена : Рака; Капацитет (Јачина на звукот) : 700 m L; Мирис : Слива.,.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата