ColorMu Туш Завеса Куки,Примитивни Ретро Ден на Трудот Американското Знаме,Рѓа Отпорни Туш Куки Прстени за Гостин Тоалет,Господар Бања,Поставен на 12

ColorMu Туш Завеса Куки,Примитивни Ретро Ден на Трудот Американското Знаме,Рѓа Отпорни Туш Куки Прстени за Гостин Тоалет,Господар

Това е достапна
DEN 527.76
Количината на стоката:

ДЕКОРАТИВНИ ТУШ ЗАВЕСА КУКИ : Поставување на 12 туш куки се одржи туш завеси и облоги.Може да се одржи две завеси одеднаш во вашиот туш.Лесно глајд модели на туш завеса прачки и напнатост прачки.Совршено се ВКЛОПУВА за Стандардна Кука дијаметар на овој туш куки chrome е 1.1 инчен,Кристал дијаметар е 1.45 инч.Достапни за 0.3 инчен - 1.1 инчен (8-28 mm) дијаметар род.Планирам Непречено : Electroplated и задебелена туш завеса прстени, лесно да го инсталирате, лесно може да се менува и ниско ниво на бучава, без да предизвика гребнатини на туш завеса род.ОДГОВАРА : Сите стандардна големина туш завеса прачки; може да се одржи две завеси одеднаш во вашиот туш.Најдобар Подарок : Поставување на 12 туш завеса куки прстени,високо-квалитетни производи и услуги направи да се купи со доверба.Прекрасниот кристално туш прстени за завеса е најдобар подарок за вашето семејство и пријатели.Овие карактеристики на нашата Туш Завеса Куки да се направи што повеќе удобно и пријатно:✔Позлата process Surface позлата, не е лесно да исчезнат, мазна, ниско ниво на бучава, силни и издржливи.✔Handicraft Every производство е рачно изработени, зашто само раката може да се остави на температура, направени работи повеќе да се допира!✔Солидна тешко steel Moisture отпорен и издржлив✔Еколошки и не-toxic Live здрава✔Anticorrosion и ' рѓа prevention The Смола кука е жив и прекрасна, бојата на кожата е свежа, на јадицата е направен од нерѓосувачки челик и никогаш не rusts.Пакет вклучувајќи : 12 PCSx Премиум Туш Завеса Куки★ 100% Пари ★Сте целосно задоволни со нашето производство.Ако сметате дека не се добри во било кое време, само да допрат до нас и да се добие целосна наплата без причини.Вашето задоволство е наша најголема извршување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата