Corelle Livingware 16-Парче Dinnerware Сет, Услуга за 4, Пријателство

Corelle Livingware 16-Парче Dinnerware Сет, Услуга за 4, Пријателство

Това е достапна
DEN 1041.60
Количината на стоката:

Машина за миење садови безбедно за долготрајни модели.Микробранова печка и фурна користат за флексибилност.Во соработка со популарни corelle dinnerware модели.Пауза и чип отпор за безгрижно издржливост.Stackability за шкафот простор ефикасност.Corelle Livingware 16-Парче Сет, Услуга за 4, вклучува 4-секој 10-1/4-инчен Вечера Плочи, 6-3/4-инчен Леб и Путер Плочи, 18-унца Супа/Житни Чинии, 11-унца Stoneware Чаши, Пријателство.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата