balacoo 10pcs Аквариум Живеат Црвени Црв Риба Фидер Пластични Конус Првенство Кошница Фидер за Исхрана на Риби Резервоарот на Животните (Случаен Боја)

balacoo 10pcs Аквариум Живеат Црвени Црв Риба Фидер Пластични Конус Првенство Кошница Фидер за Исхрана на Риби Резервоарот на Животните

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

Со моќна морон, тоа е пренослив и не е лесно да падне.Во живо Храна инка лебди за црвени црви внесувач и решавање на јадење проблеми на мали храна во резервоарот за риба.Доаѓа со вшмукување чаша, слободен лебдечки или прикачени на страната на аквариум со вшмукување нагоре.Заштита во живо храна од ширење надвор да аквариум резервоарот.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и безбедно да се користи.Description This tiem е крв топло хранење чаша со морон на грбот.Изработени од пластика во конус форма да се хранат рибите conviniently, специјален дизајн ќе се избегне крвен топло се турка со бран на риба резервоарот.Ова хранење првенство се применува за да се хранат тропска риба како малку риба во вода или во саламура.Карактеристики - Боја : Случаен Избор.- Материјал : Пластика.- Големина : За 6.8 x 6.8 x 6.7 см.- Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и безбедно да се користи.- Доаѓа со вшмукување чаша, слободен лебдечки или прикачени на страната на аквариум со вшмукување нагоре.- Во живо Храна инка лебди за црвени црви внесувач и решавање на јадење проблеми на мали храна во резервоарот за риба.Пакет Including10 x Хранење Конус.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата