076255-1G - Големина : 1 g - Етил 3-амино-7-bromoquinoline-2-carboxylate >=95% - Секој (1g)

076255-1G - Големина : 1 g - Етил 3-амино-7-bromoquinoline-2-carboxylate >=95% - Секој (1g)

Това е достапна
DEN 1557.60
Количината на стоката:

Големина на : 1 g.Добавувачот Нема. : 076255-1 G.VWR Каталог Број : 102545-238. Единица : Секој (1g). : . 076255-250 MG 076255-1 G Чистота : 95+% CAS : 1260807-99-5 MDL Број : MFCD13195320 Молекуларна Формула : C12 H11 Br N2 O2 Молекуларна Тежина : 295,14 Опасност : Надразнување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата