TurnWay Вода-Доказ Прашка торба/Crossbody Ранец/Торба со Полнење преку USB Порта за Патување, Пешачење, Велосипедизам, Кампување

TurnWay Вода-Доказ Прашка торба/Crossbody Ранец/Торба со Полнење преку USB Порта за Патување, Пешачење, Велосипедизам, Кампување

Това е достапна
DEN 623.76
Количината на стоката:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ВИСОК-КВАЛИТЕТ PACKABLE УШТЕ ПРОСТРАНА ПРАШКА ТОРБА ЗА МАЖИ, ЖЕНИ, МОМЧИЊА И ДЕВОЈЧИЊА - Повеќе прегради и џебови, вклучувајќи скриени безбедност џеб, мобилен телефон џеб, еден чадор џеб/шише за вода на носителот, а очила за сонце појас и три големи џебови со простор за сите ваши предмети. - Право на избор за повеќенаменското користење или како носење на багажот.ЛЕСНИ ТРАЈНИ и ВОДА-ДОКАЗ CROSSBODY ТОРБА - Направен од лесен, водоотпорен Полиестер со врвен квалитет патентите, погоден за Патување, Пешачење, Велосипедизам, Кампување, mountaineering, Училиште и друга намена.ПОЛНЕЊЕ преку USB ПОРТА (без преносни полначот) - Имплант USB кабел.Можете да ја полните вашиот мобилен телефон лесно со помош на USB charing порта (со вграден USB кабел поврзете го вашиот вода за напојување).Мобилен Телефон Џеб во рамо, рака го прави лесен за полнење и слушање додека пешачите.РАЗЛИЧНИ НАЧИНИ НА НОСЕЊЕ на Облека оваа прашка торба преку или рамо со Лево Рамо, Рака, или во предниот да ги одврати крадци.РЕФЛЕКСИВНИ ЛЕНТА - Рефлективен детали во дното на големиот џеб за безбедност за доцна во ноќта користење.ДИШЕ ПОМЕСТЕНА ЗАДНИОТ ПАНЕЛ И РАМО, РАКА - Удобни и лесни, која ослободување на топлина.Рамо, рака може да се разликуваат од 27 до максимални 42 инчи кој може да се прилагоди во тесна да ги изгубат.Удобно и одговара на секој тип на тело.Спецификации : Тежина : 1 фунти Димензија : 11.8 инчи x 4 инчи x 17.7 инчи.Dxšxv (30 x 10.2 x 45cm).Достапни Бои : Црна, Сива, Сина, Зелена.Многу џебови, како што се скриени безбедност џеб, мобилен телефон џеб, еден чадор џеб/шише за вода на носителот и три големи џеб Материјал : Висок квалитет, лесни, издржливи и Отпорни на Вода Полиестер полнење преку USB порта за вашиот мобилен телефон полнење Водоотпорен дизајн и отпорен на гребење Удобно амортизирање подлога дизајн : олеснува компресија и топлина на градите торба и телото, дише Прилагодливи темперамент : може да се прилагоди на должината и насоката според вашето тело.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата