Aexit Core Висока Јачина на Заштита Завртки Штрајк Чекан Ноктите Gecko Проширување Завртки Проширување Shield Подлога M10x60mm 6pcs

Aexit Core Висока Јачина на Заштита Завртки Штрајк Чекан Ноктите Gecko Проширување Завртки Проширување Shield Подлога M10x60mm 6pcs

Това е достапна
DEN 1713.60
Количината на стоката:

Име На Производ : Проширување Гром; Материјал : Метал, Жолта Цинк Позлатен.Тежина : 235g; Пакет Содржина : 6 x Проширување Гром.Главната Боја : Бронзени Тон; Гром Големина(D*L) : 10 60mm x/0.4" x 2.4".Вкупна Должина : 80mm/3.1"; Конец Кол : M10. Прирабница Орев Големина : 19 х 8мм/0.75" x 0.31"(Кол*H).d0922020081291b4 Направени од метал материјал, жолта цинк позлатен.Силна сидро, со сигурен проширување функција, отпорност на корозија.Лесно и брзо да го инсталирате.Тоа може да се користи за да се зацврсти метални компоненти, заградата и ограда на патот, како и образец и знаци одредување.0.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата