Силен Мазга MM372W Автоматско Портата Настроената ДВОЈНА ПАМЕТНИ, Црна

Силен Мазга MM372W Автоматско Портата Настроената ДВОЈНА ПАМЕТНИ, Црна

Това е достапна
DEN 2270.40
Количината на стоката:

Дизајнирано за средна должност двојна замав гејтс до максимум 16 ft.долго или максимум тежина од 550 lbs.по портата лист.Smart способни : Со додавање на Моќниот Мазга Безжични уреди за Полнење - се продава одделно (Модел # MMS100).Побрзо портата отворање и затворање на брзини : 40% побрзо отколку на конкурентите.DIY пријателски : на MM372 W доаѓа опремен со детални инструкции, онлајн како-да videos & неограничен пристап до 24-часовна техничка поддршка.Потребно : 12-Volt автомобилската или морски тип на батерија која произведува минимум 250 ладно cranking засилувачи (ЦЦА). (Не Се Вклучени).Соларни Способни : Со додавање на еден Силен Мазга 10 W соларен панел (Модел # FM123).Вклучува : 1 три копчето влез/излез далечински со Стакло Клип, AC Трансформатор, контрола кутија, сите потребни хардвер монтажа, инсталација рачно и пристап до интернет како-за видеата. (Батерија, Не Се Вклучени).Совршен за сите портата видови, вклучувајќи : Цевка, на синџир линк, панел, винил и дрво.Поддржани од страна на Силен Мазга 1 година Гаранција.Силен Мазга MM372 W Smart Способен Двојна Порта Настроената носи незаменлива погодност со нови smart функции што им овозможува контрола од никаде го користите вашиот паметен телефон стан, а со купување на Силни Мазга MMS100 Безжични уреди за Полнење (се продава одделно).На MM372 W е наменет за средни должност двојна замав гејтс до максимум 16 ft долги и максимална тежина од 550 lbs.по портата лист.Тоа е идеален за да го Направите Тоа Сами, сопственик на имотот со достапност на нашите корисни онлајн како-да се видеа и неограничен пристап до 24-часовна техничка поддршка малување на успешна инсталација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата