TJLSS Ќебе Слободно Покрие Ќебе за Статистика Нап Климатизација Ќебе Лето Кул Тенка Ватенка Крпа Ватенка (Боја : А, Големина : 2.32.5 М)

TJLSS Ќебе Слободно Покрие Ќебе за Статистика Нап Климатизација Ќебе Лето Кул Тенка Ватенка Крпа Ватенка (Боја : А, Големина : 2.32.5

Това е достапна
DEN 14683.20
Количината на стоката:

Погоден за употреба : ќебиња, троседот ќебиња, климатизација ќебиња.За статистика, есенцијални елементи во автомобил, нека го земе нап повеќе мир на умот.Забелешка : препорачливо е да сува чиста, не кајгана, железо на ниска температура, и да не се изложуваат на сонце.Исклучителна seaming, прецизен за шиење, и оригиналност.Tassel ткаење, ситни детали.Погоден за употреба : ќебиња, троседот ќебиња, климатизација ќебиња.За статистика, есенцијални елементи во автомобил, нека го земе нап повеќе мир на умот.Забелешка : препорачливо е да сува чиста, не кајгана, железо на ниска температура, и да не се изложуваат на сонце.Исклучителна seaming, прецизен за шиење, и оригиналност.Tassel ткаење, ситни детали.Боја : еден color Size : еден color2.3*2.5 MPackage Вклучува : 1pcs 1. По добивањето на пакување, ве молиме да се означи пакувањето и производот внимателно.Доколку ставката што доби е неисправен или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро .2.Само главните производи се продаваат, а остатокот се украси наместо на продажбата.3. Ве молиме овозможи 1-2 см грешка поради прирачник за мерење.4.Вистинската боја ќе биде мала разлика помеѓу слика се должи на светлината.Нека ви се релаксирате на софата се чувствуваат удобно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата